Наш ручний акумуляторний пилосос Karcher HV 1/1 Bp Fs гарантує працівникам виключно швидке і зручне виконання невеликих обсягів робіт з прибирання. Типовими задачами його застосування є очищення предметів інтер'ру, м'яких меблів і підлоги у вузьких приміщеннях. Легкий і компактний бездротоий апарат працює від акумулятора Kärcher Battery Power+, що забезпечує високу силу всмоктування і тривалу роботу від одного заряду. Насадки (для підлоги, щілинна, для м'яких меблів, поворотна щіткова насадка) і подовжувальні трубки, що входять в комплект поставки, дозволяють виконувати роботи набагато швидше і зручніше, ніж за допомогою звичайного пилососа з мережевим живленням. Крім того, універсальний ручний акумуляторний пилосос придатний і для вирішення ряду інших завдань, зокрема, для прибирання в автомобілі або при виконанні невеликих монтажних робіт. Для цих сфер застосування можуть бути придбані відповідні комплекти аксесуарів.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

З великим фільтром та ефективною турбіною
Висока ефективність очищення на всіх поверхнях.

Компактний, легкий та гнучкий у використанні
Дозволяє працювати в усіх напрямках (360°)

З ефективним режимом роботи eco!efficiency
Заощаджує енергію і продовжує тривалість роботи від одного акумулятора. Знижує рівень шуму.
Технологія Real Time для зручної роботи
СПЕЦИФІКАЦІЇ
Технічні характеристики
| Акумуляторна платформа | 18 В акумуляторна платформа |
| Об'єм сміттєзбірника (л) | 0,9 |
| Рівень звукового тиску (дБ(А)) | 70 |
| Витрата повітря (л/с) | 33 |
| Розрідження (мбар/кПа) | 47 / 4,7 |
| Номін. діаметр приладдя | DN 35 |
| Тип акумулятора | Літій-іонний акумулятор |
| Напруга (В) | 18 |
| Ємність (Ач) | 2,5 |
| Необхідна кількість акумуляторів (шт.) | 1 |
| Продуктивність від 1 заряду батареї (м²) | макс. 100 (2,5 Aгод) |
| Час роботи від 1 заряду батареї (/хв) | Режим eco!efficiency: / макс. 35 (2,5 Aгод) Режим живлення / макс. 23 (2,5 Aгод) Режим eco!efficiency: / макс. 42 (3,0 Ah) Режим живлення / макс. 25 (3,0 Ah) |
| Час заряду швидкозарядним пристроєм (до 80/100%) (хв) | 44 / 83 |
| Зарядний струм (A) | 2,5 |
| Параметри електромережі для зарядного пристрою (В/Гц) | 100 - 240 / 50 - 60 |
| Маса (без приладдя) (кг) | 1,8 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 4,045 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 313 x 115 x 315 |
Оснащення
- Варіант, Акумулятор і зарядний пристрій входять в комплект поставки
- Акумулятор, Акумулятор 18 В / 2,5 Аг (1 шт.)
- Зарядний пристрій, Швидкозарядний пристрій Battery Power 18 В (1 шт.)
- Подовжувальна трубка, 2 шт., 0.5 м, 35 мм, Пластик
- Насадка для підлоги
- Насадка для м'яких меблів
- Щілинна насадка
- Всмоктуюча щітка




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 313 мм |
- Ціна: 15 299 ₴




