Дизельний генератор Malcomson ML10000-DE1S – це потужне та надійне джерело електропостачання, яке може забезпечувати електроенергією багато різноманітних однофазних споживачів.
Максимальна потужність генераторної установки складає 8,5 кВт, що дозволяє забезпечити автономним енергоживленням будь-який приватний будинок або невеликий комерційний об’єкт.
Переваги дизельної електростанції ML10000-DE1S:
- Якісний дизельний двигун, підібраний із великим запасом по потужності, відрізняється збільшеним моторесурсом (більш тривалий термін служби), економною витратою палива (довше працює без дозаправки) і високою надійністю
- Шумозахисний кожух зменшує рівень звуку під час роботи обладнання, а також забезпечує антивандальний захист пристрою
- Заводська адаптація і вбудований роз’єм для підключення АВР забезпечують автоматичний запуск та зупинку електрогенератора при роботі із зовнішнім щитом автоматичного включення резерву (зовнішній щит АВР є додатковою опцією та постачається окремо)
- Вбудована функція предстартового підігріву полегшує запуск агрегату при низьких температурах оточуючого середовища
- Зручна панель керування панель керування із вбудованими вимірювальними приладами, що дозволяє користувач отримувати своєчасну інформацію по вихідній напрузі та частоті, а також по кількості годин напрацювання. Дві розетки розміщенні на панелі керування забезпечують простоту підключення навантаження.
- Комплексний захист агрегату від перевантаження, короткого замикання та низького рівня оливи
- Колеса, які входять в комплект поставки обладнання, полегшують транспортування та переміщення електростанції
Комплектація дизельного електрогенератора ML10000-DE1S:
- Одноциліндровий дизельний двигун потужністю 9,8 кВт, об’ємом 667 см3, повітряне охолодження, 3000 об/хв
- Шумозахисний кожух
- Вольтметр, частотомір, лічильник годин роботи
- Розетки для підключення навантаження: 16А 230В та 32А 230В
- Електростарт
- Акумуляторна батарея
- Предстартовий підігрів
- Регулятор вихідної напруги (AVR)
- Роз’єм для підключення АВР (заводська адаптація)
- Захисний автоматичний вимикач
- Колеса для транспортування
- Паливний бак
Характеристик
| Основні | |
| Об’єм двигуна, см.куб | 667 |
| Тип генератора | Дизельний генератор |
| Виробник | Malcomson (Великобританія) |
| Модель | ML10000-DE1S |
| Максимальна потужність, кВт | 8.5 |
| Вид палива | Дизель |
| Номінальна потужність, кВт | 8 |
| Вихідна напруга, В | 220В-однофазне |
| Тип запуску | Електростартер |
| Виконання | Капот |
| Спосіб охолодження | Повітряне |
| Двигун | 1102F(E), 1-циліндровий |
| Сфера застосування | Побутовий |
| Габаритні розміри, ДхШхВ (мм) | 1100x645x795 |
| Маса, кг | 235 |
| Місткість паливного баку, л | 15 |
| Тип уcтановки | Пересувний (на колесах) |
| Частота обертів двигуна, об/хв | 3000 |
| Гарантія, міс | 24 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Malcomson |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип топлива | Дизельное |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 8 кВт |
| Максимальная мощность | 8.5 кВт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | 1102F(E) |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1100 мм |
| Высота | 795 мм |
| Ширина | 645 мм |
| Вес | 235 кг |
Информация для заказа
- Цена: 96 783 ₴






