Автоматичний симісторний стабілізатор напруги АСН-350 C призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 350 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-350 C призначений в першу чергу для поліпшеного захисту систем керування автономного опалення та іншої електронної апаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до-350 Вт.
АСН-350 С має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під'єднаного приладу. АСН-350 С може експлуатуватися як в горизонтальному так і в вертикальному положенні. Для монтування на вертикальній поверхні комплектується дюбелями.
Безкоштовна доставка Новою Поштою!
| Основні | |
|---|---|
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Номінальна потужність | 0.35 кВт |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Виробник | LVT |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 192 мм |
- Ціна: 3 450 ₴



