Укртехнологія Optimum+ НСН-20000 є симисторним стабілізатором напруги, точність параметрів забезпечується 12 ступенями регулювання вхідної напруги. Розрахований на безперервну роботу в побутових мережах електропостачання з номінальною напругою 220 В, частотою 50 Гц.
Переваги цієї серії:
- Точність стабілізації вихідної напруги – ±5 %
- Число ступенів автоматичного регулювання - 12 ст.
- Час реакцію зміни напруги – 20 мс.
- автоматичне відключення від мережі при підвищеній вхідній напрузі;
- мультирівневий захист по струму;
- Режим роботи – безперервний.
- ЖК-дисплей індикації рівнів вхідної та вихідної напруги;
- Автоматична самодіагностика при включенні електроживлення.
За використання стабілізатора напруги Укртехнологія Optimum+ НСН-20000 вдається забезпечити:
- захист від КЗ та тривалого перевантаження на виході;
- відображення значень вихідної та вхідної напруги;
- індикацію коду помилки у ситуації відключення;
- виключення ризику пошкодження імпульсних джерел живлення при короткочасному зникненні мережі шляхом їх відключення;
- тепловий захист автотрансформатора.
Незважаючи на наявність примусового повітряного охолодження робочих вузлів, Укртехнологія Оптимум Плюс НСН-20000 має низький рівень шуму. Компактний металевий корпус захищений від корозії порошковим покриттям. У комплект поставки входить кронштейн для настінного монтажу. Усі поточні параметри відображаються на індикаторі на передній панелі. Інформація про характеристики вхідної напруги безперервно обробляється платою управління з індивідуальним блоком живлення, завдяки чому забезпечується швидка реакція на критичні ситуації в електромережі.
Характеристики:
| Потужність, кВа | 20 |
| Максимальний вхідний струм, А | 96 |
| Пікове короткочасне перевищення струму (не більше 0.3с), А | 144 |
| Струм холостого ходу, А | 0.9 |
| Режим роботи | постійний |
| Кількість ступенів регулювання | 12 |
| Точність стабілізації вихідної напруги | ±5% |
| Робочий діапазон вхідної напруги, В | 120-250 |
| Робочий діапазон вихідних напруг, В | 209-231 |
| Граничний діапазон вхідної напруги, В | 60-262 |
| Час реакції на зміну напруги, мс | 20 |
| Час реакції на аварійну зміну напруги, мс | 20 |
| Температура спрацьовування теплового захисту, °C | 105 |
| Діапазон робочих температур, °C | -25...+46 |
| Габаритні розміри (Г/Ш/В), мм | 240/380/540 |
| Маса, кг | 36 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 36 кг |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Основні | |
| Виробник | Укртехнологія |
| Максимальна робоча температура | 46 град. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 20 кВА |
- Ціна: 34 900 ₴


