Переваги:
- тривала фірмова гарантія на реалізовані пристрої;
- наявність захисту, який відключає весь стабілізатор і не витрачає потужність в робочому стані. Спрацьовує він при обриві нуля, при КЗ, при несправності датчика температури стабілізатора. А також в режимі «Транзит» - при вхідній напрузі понад 260 В;
- наявність ЗАХИЩЕНОГО вбудованого механічного Байпаса - режим «Транзит» із захистом від підвищеної напруги; -наявність варисторного захисту від імпульсних сплесків напруги;
- швидка реакція стабілізатора (до 20 МСЕК) на зміни напруги в мережі;
- захист від аварійно-високої напруги (> 340 В спрацьовує роз'єднувач), навіть 380 В не виведуть стабілізатор з ладу;
чиста синусоїда на виході стабілізатора без розривів при перемиканні ступенів;
- стабілізатор не реагує на роботу частотних перетворювачів;
- вентилятор охолодження вмикається і вимикається в залежності від температури силових ключів. При холодному стані трансформатора і силових ключів вентилятор не працює. Працює стабілізатор Укртехнологія практично безшумно;
- наявність рідко-кристалічного індикатора з меню російською мовою і додатковими піктограмами аварійних ситуацій;
- високоінтелектуальний захист обладнання;
- широкий інтерфейс для користувача;
- реєстрація основних параметрів мережі;
- відсутність працюючих механічних елементів в конструкції стабілізатора (реле, контактори тощо), крім автоматів включення-виключення;
- TRUE RMS вимір напруг і струму;
- інтелектуальний алгоритм стабілізації;
- багаторівневий захист від перегріву і перевантаження;
- автоматична самодіагностика при включенні;
- привабливий дизайн робить можливість монтажу у всіх житлових і не житлових приміщеннях;
- можливість як підлогового так і настінного монтажу всіх серійних моделей;
- використання комплектації провідних виробників.
Характеристики:
| Потужність, кВа | 20.0 |
| Максимальный вхідний струм, А | 96 |
| Пікове короткочасне перевищення струму (0,3с), А | 144 |
| Струм холодного ходу, А | 0.9 |
| Точність стабілізації вихідної напруги, ±% | 5 |
| Число ступенів автоматичного регулювання | 12 |
| Робочий діапазон вхідних напруг | 95÷220 |
| Робочий діапазон вихідних напруг | 210÷230 |
| Граничний діапазон вхідних напруг | 60÷230 |
| Час реакції на аварійну зміну напруги, мс | до 20 |
| Температура спрацьовування теплового захисту, °C | 105 |
| Режим роботи | постійний |
| Час реакції зміни напруги, мс | 20 |
| Вага, кг | 36 |
| Розміри (г/ш/в), кг | 240/380/540 |
| Optimum LV | 20000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укртехнологія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Повна потужність | 20 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 36 кг |
- Ціна: 34 200 ₴


