Кейс пластиковий універсальний PATON ідеально підходить для транспортування та зберігання зварювального обладнання, кабелів, краг, електродів, магнітів та ін.
Кейс має компактні розміри, але при цьому дуже місткий. Виготовлений з ударостійкого пластику, який є довговічним і зможе захистити обладнання та аксесуари від механічних пошкоджень. Дякуючи легкості пластика і ергономічним ручкам, кейс дуже зручний у транспортуванні. Здатен витримувати навантаження до 100 кг.
Характеристики:
| Розміри, мм | 430 х 400 х 180 |
| Вага, кг | 2 |
| Корисна площа, мм | 410 х 310 х 170 |
| Матеріал | пластик |
Комплектація:
- Кейс пластиковий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 г |
| Виробник | Патон |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 см |
| Ширина | 430 см |
| Довжина | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


