Водонагрівач NOVATEC Direct Dry NT-DD 100
NOVATEC Direct Dry NT-DD 100 є електричним водонагрівачем з сухим типом нагрівання води. Цей водонагрівач має ємність 100 літрів і призначений для використання в домашніх умовах.
NOVATEC Direct Dry NT-DD 100 має ефективну інноваційну систему нагрівання води, яка дозволяє забезпечити швидке нагрівання великої кількості води. Крім того, цей водонагрівач має надійний захист від перегріву і може підключатись до трьох точок водозабору, що дозволяє використовувати його для одночасного забезпечення гарячої води в кількох точках водозабору.
Характеристика:
| Виробник | NOVATEC |
| Країна виробник | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Об'єм | 100 л |
| Форма бойлера | Циліндр |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з покриттям |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Потужність ТЕНа | 1600 Вт |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Установка | Вертикальна |
| Монтаж | Настінний |
| Управління | Механічне |
| Живлення | 230 В |
| Клас захисту | IP24 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novatec |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 864 ₴




