Особливості DW712
✔ Нова система фіксації кута повороту пили від 0-60 ° вправо і від 0-50 ° вліво забезпечує високу точність і якість різу.
✔ Інноваційний механізм обмеження глибини подачі диска для нарізування пазів.
✔ Система 2-х напрямних забезпечує максимальну стійкість при різанні великих заготовок під різними кутами.
✔ Горизонтальні напрямні забезпечують різання широких заготовок.
✔ Міцна і легка алюмінієва станина.
✔ Кут торцювання 60 ° значно розширює сферу застосування пилки.
✔ Фіксовані положення кутів торцювання і нахилу для легкої і швидкої настройки пили.
✔ Блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
Технічні характеристики DW712
| Виробник | DeWALT |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип пилки | настольна |
| Джерело живлення | мережеве |
| Споживана потужність, Вт | 1600 |
| Діаметр диска, мм | 216 |
| Частота обертання, об/хв | 4600 |
| Діаметр отвору, мм | 30 |
| Максимальний кут нахилу, град | 48 |
| Кут повороту направо, град | 60 |
| Кут повороту наліво, град | 50 |
| Макс. глибина різу під кутом 90, мм | 70 |
| Макс. глибина різу під кутом 45, мм | 50 |
| Вага, кг | 19.5 |
| Комплектація | ✔ Пильний диск SERIES 60® з 24 зубами - 1 шт ✔ Ключ - 1 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Максимальна глибина пропилювання | |
| Максимальна глибина пропилу (дерево) | 130 мм |
| Максимальна глибина пропилювання (алюмінію) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропилу (кольорового металу) | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 699 ₴


