Особливості DCS365N
✔ Максимальний різ заготовки 90°/90° (ширина / висота ) 250 х 50 мм.
✔ Унікальна система XPS для позиціювання лінії різу за допомогою тіні від диску та підсвічування робочої зони.
✔ Система XPS не потребує калібрування.
✔ Стаціонарні упори для ефективної підтримки заготовок.
✔ Фіксатори найбільш затребуваних кутів повороту.
✔ Система видалення пилу з можливістю підключення пилососа.
Технічні характеристики DCS365N
| Виробник | DeWALT |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип пилки | торцювальна-акумуляторна |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Діаметр диска, мм | 184 |
| Частота обертання, об/хв | 3750 |
| Діаметр отвору, мм | 16 |
| Максимальний кут нахилу, град | 48 |
| Кут повороту направо, град | 45 |
| Кут повороту наліво, град | 45 |
| Макс. глибина різу під кутом 90, мм | 50 |
| Вага, кг | 10.5 |
| Комплектація | ✔ Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Максимальна глибина пропилювання | |
| Максимальна глибина пропилу (дерево) | 130 мм |
| Максимальна глибина пропилювання (алюмінію) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропилу (кольорового металу) | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 799 ₴


