Шлагбаум FAAC B614 24 В (стріла 5 м)
Особливості:
- Двигун з вбудованим енкодером і максимальним захистом при виявленні перешкоди;
- Регулювання швидкості;
- Вбудована у верхню частину плата легкодоступна для обслуговування та легко програмується.
Технічні характеристики:
| Електроживлення | 220-240 В ~ 50/60 |
| Електродвигун | 24 В |
| Потужність | 165 Вт |
| Струм | 1 А |
| Матеріал | Сталь |
| Енкодер | вбудований в двигун |
| Крутний момент | 300 Нм - 63 Нм (пуск - 45°) |
| Тип стріли | Кругла |
| Діапазон робочих температур | від -20°С до +55°C |
| Клас захисту | IP 55 |
| Маса | 40 кг |
| Час відкривання | < 2 (80°- 3 ) |
| Інтенсивність | 100% |
| Плата управління | Е614 |
В комплекті:
| Стійка електромеханічного шлагбаума B614 RED RAL 3020 з вбудованим енкодером та блоком управління E614, час відкриття < 2 сек.(80°-3 м), інтенсивність 100 % | 1 шт. |
| Монтажна пластина | 1 шт. |
| Стріла S кругла 4,3 м (діам. 75мм) | 1 шт. |
| Кінцевий модуль стріли S 2 м | 1 шт. |
| Пружина балансування,6000 мм | 2 шт. |
| Набір кріплень для пружин | 1 шт. |
| Кріплення для круглих стріл S B614/615/620 | 1 шт. |
| Стяжка FAAC 614 | 1 шт. |
| З'єднувальний кронштейн S | 1 шт. |
| Комплект світловідбиваючих наклейок | 1 шт. |
| Сигнальна лампа світлофорного регулювання (вбудовується) | 1 шт. |
Даний товар відправляється при повній оплаті на картку Приват банк або за розрахунковим рахунком і тільки транспортними компаніями: САТ, Делівері. Доставка цього товару платна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faac |
| Країна виробник | Італія |
| Тип пристрою | Шлагбаум автоматичний |
| Довжина стріли | 6 м |
| Перетин стріли | Кругле |
| Потужність | 165 Вт |
| Загальні | |
| Вага | 40 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 205 ₴


