
Гібридний інвертор Deye SUN-8K-SG05LP1-EU
57 024 ₴
- В наявності
- Код: SUN-8K-SG05LP1-EU
Гібридний інвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU – це пристрій для перетворення постійного струму, що отримується з сонячних панелей, змінний для роботи побутових електроприладів. Також може працювати як джерело безперебійного живлення, без панелей.
Це найбільш гібридний інвертор з усіх доступних, вміє працювати із підключенням до зовнішньої електромережі та автономно. Так само може використовувати акумулятори для накопичення енергії та функціонувати без таких, як мережевий інвертор. Інвертор Deye вміє об’єднувати та змішувати енергію зовнішньої мережі, сонячних панелей, акумуляторів та генератора. При цьому можуть задаватися різні сценарії використання кожного джерела. SUN-8K-SG01LP1-EU можна використовувати як у нежитлових приміщеннях, оскільки він захищений за стандартом IP65 з широким температурним діапазоном. Так і безпосередньо в будинку/квартирі, тому що працює дуже тихо, не видаючи шуму.
Deye SUN-8K-SG01LP1-EU універсальний інвертор для будь-яких мереж.
Характеристика:
| Модель | SUN-5K-SG01LP1-US | SUN-6K-SG01LP1-US | SUN-7.6K-SG01L P1-US/EU | SUN-8K-SG01L P1-US/EU |
| Вхідні дані батареї | ||||
| тип батареї | Свинцево-кислотний або літій-іонний | |||
| Діапазон напруги батареї (В) | 40~60 | |||
| Макс. Струм зарядки (A) | 120 | 135 | 190 | 190 |
| Макс. Розрядний струм (A) | 120 | 135 | 190 | 190 |
| Крива зарядки | 3 Етапи / Вирівнювання | |||
| Зовнішній датчик температури | Так | |||
| Стратегія заряджання літій-іонної батареї | Самоадаптація до BMS | |||
| Вхідні дані рядка PV | ||||
| Макс. Вхідна потужність постійного струму (Вт) | 6500 | 7800 | 9880 | 10400 |
| Номінальна вхідна напруга PV (В) | 370 (125~500) | |||
| Початкова напруга (В) | 125 | |||
|
Діапазон напруг MPPT (В) |
150-425 | |||
| Діапазон напруги постійного струму при повному навантаженні (В) | 300-425 | 200-425 | ||
| Вхідний струм PV (A) | 13+13 | 26+13 | 26+26 | |
| Макс. PV ISC (A) | 22+22 | 44+22 | 44+44 | |
| Кількість трекерів MPPT | 2 | |||
| Кількість рядків на трекер MPPT | 1+1 | 2+1 | 2+2 | |
| Вихідні дані змінного струму | ||||||
| Номінальна вихідна активна потужність змінного струму (Вт) | 5000 | 6000 | 7600 | 8000 | ||
| Макс. Вихідна потужність змінного струму (Вт) | 5500 | 6600 | 8360 | 8800 | ||
| Номінальний вихідний струм змінного струму (A) | 20,8/24 | 25/28,8 | 31,7/36,5 | 34,5/33 | 33,3/38,5 | 36,4/34,8 |
|
Максимальний вихідний струм змінного струму (A) |
22,9/26,4 | 27,5/31,7 | 34,8/40,2 | 38/36.3 | 36,7/42,3 | 40/38,3 |
| Макс. Постійне проходження змінного струму (A) | 50 | |||||
|
Пікова потужність (offff сітка) |
2 час номінальної потужності, 10 с |
|||||
|
Діапазон регулювання коефіцієнта потужності |
0,8 веде до 0,8 відстає |
|||||
|
Фактор потужності |
1 | |||||
| Вихідна частота та напруга | 50 / 60 Гц; L1/L2/N(PE) 120/240 В змінного струму (розділена фаза), 208 В змінного струму (2/3 фази),
L/N/PE 220/230 В змінного струму (однофазний) |
|||||
| Тип сітки | Розділена фаза; 2/3 фази; Однофазний | |||||
| Повне гармонійне спотворення (THD) |
<3% (від номінальної потужності) |
|||||
|
Інжекція постійного струму |
<0,5% дюйма |
|||||
| Ефективність | |
| Макс. Ефективність | 97,60% |
| Євро Ефективність | 97,00% |
| Ефективність MPPT | 99,90% |
| захист | |
|
Інтегрований |
Захист від острівців, захист від зворотної полярності входу PV-струни, Виявлення резистора ізоляції, блок моніторингу залишкового струму, захист від перевищення струму на виході, Захист від короткого замикання на виході, захист від перенапруги |
|
Категорія перенапруги |
DC Тип II / AC Тип 3 |
| Сертифікати та стандарти | |
| Регулювання мережі |
VDE4105, IEC61727/62116, VDE0126, AS4777.2, CEI 0 21, EN50549-1, G98, G99, C10-11, UNE217002, NBR16149/NBR16150 |
| Безпека ЕМС / Стандарт | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 |
| Загальні дані | |
| Діапазон робочих температур (℃) | -40~60 ℃, >45 ℃ Зниження номінальних параметрів |
| Охолодження | Розумне охолодження |
| Шум (дБ) |
≤30 дБ |
| Зв’язок з BMS | RS485; МОЖЕ |
| Вага (кг) | 32 |
|
Розмір шафи (ШxВxГ мм) |
420×670×233 (без роз’ємів і кронштейнів) |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Стиль установки | Настінні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 190 А |
| Вихідна потужність | 8000 Вт |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 670 мм |
| Вага | 32 кг |
| Захист | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
- Ціна: 57 024 ₴

