
Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3
76 560 ₴
- В наявності
- Код: SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3
+380 (66) 368-68-18
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гібридний сонячний інвертор — Гібридний інвертор Deye SUN‑10K‑SG02LP1‑EU‑AM3 (10 кВт)
Це гібридний інвертор для сонячної електростанції з підтримкою батарейного накопичувача — підходить як для будинку, так і для малого бізнесу, де потрібна автономія та висока ефективність роботи сонячної системи.
Характеристика:
| Бренд | Deye |
|---|---|
| Габаритні розміри | 420х670х233 |
| Кількість фаз | Однофазні |
| Потужність | 10 кВт |
| Максимальна ефективність, % | >97.6 % |
| Тип інвертора | Гібридний |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вихідна напруга, В | 230 |
| Рівень шуму | < 30 дБ |
| Струм заряджання батареї | 220 А |
| HV/LV | Низьковольтний |
| Діапазон напруги MPPT | 150~425 В |
| Частота, Гц | 50/60 Гц |
| Діапазон напруги батареї | 40-60 В |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 10000 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 670 мм |
| Вага | 32 кг |
| Захист | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 560 ₴



