Deye SUN-16K-SG01LP1-EU також сумісний з різними низьковольтними батареями 48В, має подвійний порт для зарядки та розрядки, а діаметр дроту зменшено на 50%. Цей інвертор має найшвидший час перемикання з режиму роботи від мережі в автономний режим – 4 мс, що дозволяє уникнути 99% електричних збоїв. Порт GEN оснащений функцією розумного навантаження, що дозволяє інвертору автоматично живити інтелектуальне навантаження, коли фотоелектрична потужність висока, а заряду акумулятора достатньо.
Інноваційна функція згладжування піків в електромережі дозволяє активно збільшувати вихідну потужність, що може бути особливо корисним у моменти пік попиту на електрику. Крім того, цей інвертор має інтелектуальну систему моніторингу, яка дозволяє відслідковувати рівень заряду батареї, стан мережі та роботу всіх систем в режимі реального часу.
Deye SUN-16K-SG01LP1-EU – це надійний, функціональний інвертор, який дозволяє користувачам максимально використовувати сонячну енергію для своїх потреб. Його інноваційні функції, такі як згладжування піків в електромережі та розумне навантаження, роблять його одним з найкращих виборів для тих, хто хоче заощадити на електроенергії та знизити свій вплив на навколишнє середовище.
Характеристика:
| Модель | SUN-12K-SG01LP1-EU | SUN-14K-SG01LP1-EU | SUN-16K-SG01LP1-EU |
| Вхідні дані батареї | |||
| тип батареї | Свинцево-кислотний або літій-іонний | ||
| Діапазон напруги батареї (В) | 40~60 | ||
| Макс. Струм зарядки (A) | 220 | 250 | 290 |
| Макс. Розрядний струм (A) | 220 | 250 | 290 |
| Крива зарядки | 3 Етапи / Вирівнювання | ||
| Зовнішній датчик температури | Так | ||
| Стратегія заряджання літій-іонної батареї | Самоадаптація до BMS | ||
| Вхідні дані рядка PV | |||
| Макс. Вхідна потужність постійного струму (Вт) | 15600 | 18200 | 20800 |
|
Макс. Вхідна напруга постійного струму (В) |
500 | ||
|
Початкова напруга (В) |
125 | ||
| Діапазон MPPT (V) | 150~425 | ||
|
Номінальна вхідна напруга постійного струму (В) |
370 | ||
| Вхідний струм PV (A) | 26+26+26 | ||
| Макс. PV ISC (A) | 44+44+44 | ||
| Кількість трекерів MPPT | 3 | ||
| Кількість рядків на трекер MPPT | 2+2+2 | ||
| Вихідні дані змінного струму | |||
|
Номінальна вихідна активна потужність змінного струму (Вт) |
12000 | 14000 | 16000 |
|
Максимальна вихідна активна потужність змінного струму (Вт) |
13200 | 15400 | 17600 |
| Номінальний вихідний струм змінного струму (A) | 54,5/52,2 | 63,6/60,9 | 72,7/69,6 |
|
Максимальний вихідний струм змінного струму (A) |
60/57,4 | 70/67 | 80/76,5 |
|
Макс. Постійне проходження змінного струму (A) |
100 | ||
| Пікова потужність (поза мережею) | 2 рази номінальної потужності, 5 С | ||
| Діапазон регулювання коефіцієнта потужності | 0,8 веде до 0,8 відстає | ||
|
Фактор потужності |
1 | ||
| Вихідна частота та напруга | 50/60 Гц; L/N/PE 220/230 В змінного струму | ||
| Тип сітки | Однофазний | ||
|
Повне гармонійне спотворення (THD) |
<3% (від номінальної потужності) |
||
|
Інжекція постійного струму |
<0,5% 1н | ||
| Ефективність | |
| Макс. Ефективність | 97,60% |
| Євро Ефективність | 96,50% |
| Ефективність MPPT | 99,90% |
|
Інтегрований |
Захист від острівців, захист від зворотної полярності входу PV-струни, Виявлення резистора ізоляції, блок моніторингу залишкового струму, захист від перевищення струму на виході, Захист від короткого замикання на виході, захист від перенапруги |
|
Категорія перенапруги |
DC тип II/AC тип III |
| Сертифікати та стандарти | |
| Регулювання мережі |
VDE4105, IEC61727/62116, VDE0126, AS4777.2, CEI 0 21, EN50549-1, G98, G99, C10-11, UNE217002, NBR16149/NBR16150 |
| Безпека EMC/Стандарт | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 |
| Загальні дані | |
| Діапазон робочих температур (℃) | -45~60 ℃, >45 ℃ Зниження номінальних параметрів |
| Охолодження | Розумне охолодження |
| Шум (дБ) |
≤30 дБ |
| Зв’язок з BMS | RS485; МОЖЕ |
| Вага (кг) | 52 |
|
Розмір шафи (ШxВxГ мм) |
464×763×282 (без роз’ємів і кронштейнів) |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Стиль установки | Настінні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Струм заряду | 290 А |
| Вихідна потужність | 16000 Вт |
| Максимальна потужність | 17600 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 464 мм |
| Висота | 763 мм |
| Вага | 52 кг |
| Захист | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


