
Гібридний трифазний інвертор Deye SUN-12K-SG05LP3-EU
85 536 ₴
- В наявності
- Код: SUN-12K-SG05LP3-EU
Основне про Deye SUN-12K-SG05LP3-EU
-
Це гібридний трифазний інвертор: може працювати зі сонячними панелями (PV), батареєю (акумулятором) і мережею.
-
Номінальна потужність: 12 кВт.
-
Підтримує акумулятори з напругою 40–60 В (як свинцеві/гелеві, так і літій-іонні / LiFePO₄), із зарядним/розрядним струмом до 240 А.
-
Має 2 MPPT-трекери, що дає гнучкість з підключенням сонячних панелей (два незалежні входи) і оптимальне відстеження максимальної продуктивності панелей.
-
Вхід від PV: максимальна потужність панелей — до ~ 18 000–19 200 Вт (залежно від специфікації), з діапазоном вхідної напруги до ~ 800 В.
-
ККД (ефективність) — високий: до ~ 97.6% при перетворенні, MPPT-ККД > 99%.
-
Підтримує роботу в різних режимах:
-
«on-grid» (коли мережа є),
-
«off-grid / backup» (живлення від батареї + сонця, без мережі),
-
може виконувати роль ДБЖ / UPS (резервне живлення) при відсутності мережі.
-
-
Конструкція має захист IP65 — підходить навіть для встановлення в місцях з вологістю/зовнішніми умовами.
✅ Де та для чого цей інвертор підходить
Цей інвертор добре:
-
підходить для будинків, дач, приватних котеджів або невеликих підприємств, коли хочеш мати гібрид: сонячні панелі + батареї + запас на випадок відключення мережі;
-
при нестабільній або ненадійній електромережі — як резерв (UPS-подібна функція);
-
для систем, де бажаєш комбінувати сонячну генерацію + накопичення енергії + використання з мережі на максимум;
-
якщо важливі ефективність, стабільність і простота інтеграції (підтримка сучасних батарей, MPPT, можливість паралельного з’єднання кількох інверторів тощо).
Характеристика:
| Бренд | Deye |
|---|---|
| Габаритні розміри | 408х638х237 |
| Кількість фаз | Трифазні високовольтні |
| Потужність | 12 кВт |
| Час перемикання | 8 мс |
| Максимальна ефективність, % | >97.6 % |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вихідна напруга, В | 230/400 В |
| Рівень шуму | ≤ 55 дБ |
| Струм заряджання батареї | 37 А |
| HV/LV | Високовольтний |
| Частота, Гц | 50/65 Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 12000 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Висота | 638 мм |
| Вага | 38 кг |
| Захист | |
| Ступінь захисту IP | 65 |
- Ціна: 85 536 ₴


